Forum Parawel
Nebuď neregistrovaný návštevník! Zaregistruj se nebo se Přihlaš, stačí jen kliknout na příslušnou ikonu a budeš přesměrován. Zaregistruj se, Přihlaš se a pojd si snámi povídat =).


No tak už neváhej a klikni na jedno z tlačítek!
Forum Parawel
Nebuď neregistrovaný návštevník! Zaregistruj se nebo se Přihlaš, stačí jen kliknout na příslušnou ikonu a budeš přesměrován. Zaregistruj se, Přihlaš se a pojd si snámi povídat =).


No tak už neváhej a klikni na jedno z tlačítek!
Forum Parawel
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum Parawel

Právě si se octl na fórum Parawel! Gratuluji =)
 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Hannah Montana

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Ray Reflection
Administrátor
Ray Reflection


Počet příspěvků : 422
Věk : 30
Body : 39093

Hannah Montana Empty
PříspěvekPředmět: Hannah Montana   Hannah Montana Icon_minitime05.08.08 21:44

Je to good seriál, baví mě to hodně je tam sranda a nejobenější postava je asi Lily, stou je hrozná sranda. Ale líbílo se mi jak v jednom díle napodobovala Maley Jaka. " Tak co kde máš Willise ,kde budete mít příští rande? Na houpačce?" =) Stoho sem nemohl (Ti co to neznají asi nevědí jak to je, no je to asi takhle:)

Začíná děj tak kdy jedna známá hvězda Hannah Montana nechce ,aby jí lidé špehovali ,kde mohli a chodili tam kde ona atd. Proto nosí blonďatou paruku (jako Hannah Montana) a své hnědé vlasy nosí normálně do školy. To že je super hvězda ví jen její rodina a borigárka. Až potom kdy se přistěhovala Maley (její civilní jméno) do nového bydlište.Její matka jí z nezveřejněných důvodů zemřela a žije jen se svým tátou (Bývalý zpěvák ,který teď dělá Maley manažera) a pak má naprosto hyperaktivního bráchu ,který vždy všechno zvoře =). No a jak se tak zabydlovala našla si nejlepší kamarádku ,ukecanou Lily a ta s ní jezdí na konzerty ovšem z fialovou nebo oranžovou parukou pod jménem LOLO. Byla radostí bez sebe ,když viděla Maleyn šatník :affraid: .Potom chodily do školy s klukem co snil o hanně montaně a potom mu teda řekli že je to Maley.Už se mi to nechce psát. Takže základní informace máte, ale musíte to vidě je to můj nejoblíbenější seriál už jenom kvůli Lily. Tento pořad dávají na Jetixu.
Návrat nahoru Goto down
https://andy.forumczech.com
lubos.yugi

lubos.yugi


Počet příspěvků : 317
Věk : 34
Body : 38730

Hannah Montana Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hannah Montana   Hannah Montana Icon_minitime05.08.08 21:48

to jsem ještš neviděl, ale viděl jsem několikrát ukázky na satelitu na němcích
Návrat nahoru Goto down
http://www.fakeojama.estranky.cz
Ray Reflection
Administrátor
Ray Reflection


Počet příspěvků : 422
Věk : 30
Body : 39093

Hannah Montana Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hannah Montana   Hannah Montana Icon_minitime05.08.08 21:49

jj, von je to tedkon po HSM velkej trhák
Návrat nahoru Goto down
https://andy.forumczech.com
Anonymní
Anonymní




Hannah Montana Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hannah Montana   Hannah Montana Icon_minitime30.08.08 23:02

je to vtipnej a zábavnej seriál asi můj nejoblíbenější :D
Návrat nahoru Goto down
Kshio

Kshio


Počet příspěvků : 100
Věk : 28
Body : 34408

Hannah Montana Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hannah Montana   Hannah Montana Icon_minitime25.04.09 10:44

lubos.yugi napsal:
to jsem ještš neviděl, ale viděl jsem několikrát ukázky na satelitu na němcích

Já jsem viděl rovnou pár dílů na satelitu na němcích
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hannah Montana Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hannah Montana   Hannah Montana Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Hannah Montana
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Hannah Montana
» Hannah Montana - The best of Both Worlds

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Forum Parawel :: Televize :: Seriály-
Přejdi na: