Forum Parawel
Nebuď neregistrovaný návštevník! Zaregistruj se nebo se Přihlaš, stačí jen kliknout na příslušnou ikonu a budeš přesměrován. Zaregistruj se, Přihlaš se a pojd si snámi povídat =).


No tak už neváhej a klikni na jedno z tlačítek!
Forum Parawel
Nebuď neregistrovaný návštevník! Zaregistruj se nebo se Přihlaš, stačí jen kliknout na příslušnou ikonu a budeš přesměrován. Zaregistruj se, Přihlaš se a pojd si snámi povídat =).


No tak už neváhej a klikni na jedno z tlačítek!
Forum Parawel
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum Parawel

Právě si se octl na fórum Parawel! Gratuluji =)
 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Dragon Fable

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Ray Reflection
Administrátor
Ray Reflection


Počet příspěvků : 422
Věk : 30
Body : 39093

Dragon Fable Empty
PříspěvekPředmět: Dragon Fable   Dragon Fable Icon_minitime05.08.08 17:38

REGISTRACE A ZAČÁTKY

On-line hra známá především v americe ,je to celodení zábava:
Potřebujete: naistalované adobe.com,hráčký talent :),trochu umět anglicky alespon ty základy (pokud neumíte anglicky budete potřebovat logické myšlení)
Dragon fable je skvělá on-line hra kde můžete hrát na serveru www.dragonfable.com -pokud tam nemáte ještě svůj účet tady je návod:
1.Klikněte na ikonku Get Your Free Acounnt Click Here
2.Na první stránce v registraci zadejte Contiunue!
3.Na druhé zaškrtněte že je vám nebo bylo vám 13 let a zadejte Next!
4.Na další stránce napište uživatlské jméno a dvakrát heslo pak klikněte na ikonku next!
5.Potom napište E-mail-dvakrát a o5 klikněte na next!
6.A pak o5 zaškrtněte políčko(šedý čtvereček) a klikněte na Submit!
7.Pak už jste registrování klikněte na play!
8.Dostane te se do přihlašovacího meníčka.Tam vypňte username(nick) a password(heslo)a klikni na login.
9. A pak máte v pravém horním rohu characters:
10.Klikněte na create new character a vytvořte si svého(bojovníka,bojovnici,čaroděje,čarodějku,loupežníka,loupežnici)
11.Do kolonky name : napiš jméno svého výtvoru
Pak si vyberte Male-muž Female-žena
Potom si vyberte koho chcete první je tam Warior(bojovník),Mage(čaroděj),Rogue(loupežník)
No a pak už si jen vyberte oblečení barvu pleti vlasů atd atd atd atd ....
Potom stiskněte tlačítko create!a pak Done!
12.a ted místo create new character tam bude jméno Vašeho bojovníka(a ostatních)Klikněte na něj a pak klikněte v levem dolním rohu na Play!
Tato hra spojuje strategii,skákačky,historii,logiky a postřehové hry.Přeji vám vše nejlepší
pro hraní této hry...

Začátek

Po zmáčknutí play ste se úplně na začátku ( poprvé co to hrajete po kroku 1.) dostal (a) na vršek skály a tam najednou bude drak a bude něco říkat (anglicky- celá hra je v angličtině) a vy najednou pudete do bojové pozice!Pak poněm vyjde Princezna a twilly (pet).Potom vy svou zbraň dáte od princezny (udělá za vás počítač) Princezna Vás obejde a pak Vám ještě něco řekne ten drak(doporučuji klikejte na levé tlačítko miši a tím přeskočíte ty zbytečné řeči.Pak jdete do prava za princeznou (ovládání myší).A pak se tam objeví balík s pěnězmi = vezměte si ho je v něm 20 gold (zlatek).A pak odkopne princezna a vy ho také můžete odkopnout (druhá možnost) a nebo přijmout do party. Lepší je přijmout ho do party!.. Potom jdete k princezně a tam bude příšera tak za ní děte a bojujte.

Jak bojovat

Základně tam máte napsáno Attack tak na to klikněte a tím zautočité ( čaroděj kouzlí, warrior zautočí jední útokem větším a loupežník dvěmi menšími útoky.Pak ze strany na stranu máte 14 volných okínek a tam budete mít schopnosti až bude te vyšší level (zatím jste jen level 1.

Lišta

Dole pod tou hrou máte takovou lištu ,kterou odděluje taková čára ,která označuje vaše zkušenosti (pokud je to oranžová znamenáto že jte v missi a musíte jí nejdřív dokončit aby jste měli ty zkušenosti.Pokud tam bude červeně znamená to že jste tu missi už dokončili a proto ty zkušenosti máte už uložené.A až budete mít oranžové nebo červené schopnosti až úpln na konci bude LEVEL UP.TO znamená ,že jste o jeden vyšší level.Pokud nevíte jaký jste level můžete se podívat dolů do té lišty tam je vždy vaše jméno a v kroužku je váš Level. a vedle vaše životy (červené číslo) a mana (na kouzlení - modré číslo).Potom vedle toho máte inventory (ten hnědý bátoh) v něm máte věci (zbraně,pety,armory,papíry) a tak dále.Pak tam máte dragon amulet (vedle) . který se můžete koupit za dolary návod zde>>.A pak tam máte kassu - nahoře na ní mate napsáno Quest (misse) a pod tím v jaké jste(jak se jmenuje) a pak tam máte Exp: třeba 10 (to jsou zkušenosti ,které zatim máte v této missi) a pak tam máte Gold: třeba 10 (to jsou peníze ,které jste zatím vyhráli v této missi)
Dragon Amulet (Dračí Amulet)

Je takzvaný bonus.Umožnuje koupy lepšich zbraní,petů,ringů, atd.Nebo děláni různých jiných guestech,přístup k Dragonlord a Dragon rider armoru či používání všech schopností u různých jiných armorů.Dokáže se jen zakoupit a nyní návod:

1.Na úvodní stránce vlevo dejte Buy Dragon Amulet.

2.Nyní máte na výběr,koupit si jeden pro jednoho nebo 6 (i v případě že je nemáte ještě vytvořený nebo jste si je už smazali) nebo si koupit dragon coiny.

3.Nyní do Dragonfable account dejte svůj nick a heslo a označte že souhlasíte s podmínkami.

4. to stejný z bodu 2

5. Nyní si zvolte typ placení kreditní kartou,posláním dopisu nebo PayPal,pro nás jde jen snad kreditní karta dejte tedy jako zem Czech Republic a klikněte na Use Credit Card

6. Nyní všechno vyplňte,jméno na kreditní kartě,váš e-mail,adresa banky,stát,poštovní směřovací číslo,typ karty kterou platíte,číslo kreditky,den neplatnosti a Verification Number (najdete na zadní straně kreditky,to poslední 3číslí,pokud ale používáte American Express,tak poslední 4číslí
7. Nyní vám pošlou email,kdyby byly ale komplikace tak za 3 dny nebo dokonce i,bohužel,3 týdny

NPC
Je postava ve městě většinou,ale i ne,která má různé fuknce,většinou heal(vyléčení,budete tedy mít už plný život i manu) a potions,někdy i shop (obchod) a hlavně guests(misse) či random guests (náhodné misse)
Friend (kamarád)
Je bojovník který se přidá do vaší party,a je schopný bojovat a můžete používat jeho schopnosti.Může však,i zemřít.Aybste si ho dali do party
musíte dát invite a pak jestlo ho chcete jako friend A nebo B (můžete mít maximálně 2 friendy).
Pet (zvíře)
Je zvíře které také bojuje,ale narozdíl od frienda nezemře, máte ho v inventory.Můžete si ho uložit.Mají různý bonusy či speciání efekt.
Belt,Necklace,Ring (opasek,náhrdelník,prsten)
Jsou věci které vám dávají různé bonusy.Nejsou však vidět.
Weapons
Jsou zbraně.Nějaký obsahují také bonusy,Jsou různého elementu.A každá obsahuje různě tolik i málo damage.
Damage
Je kolik co zbraň ubere.
Návrat nahoru Goto down
https://andy.forumczech.com
lubos.yugi

lubos.yugi


Počet příspěvků : 317
Věk : 34
Body : 38730

Dragon Fable Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dragon Fable   Dragon Fable Icon_minitime05.08.08 17:44

tuhle hru jsem taky hrál, ale přestala mě bavit
Návrat nahoru Goto down
http://www.fakeojama.estranky.cz
Anonymní
Anonymní




Dragon Fable Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dragon Fable   Dragon Fable Icon_minitime05.08.08 17:45

Mě taky, je to už celkem nuda
Návrat nahoru Goto down
Andy X

Andy X


Počet příspěvků : 63
Věk : 29
Body : 35656

Dragon Fable Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dragon Fable   Dragon Fable Icon_minitime05.08.08 20:23

Já to taky hraju. 8)
Návrat nahoru Goto down
Ray Reflection
Administrátor
Ray Reflection


Počet příspěvků : 422
Věk : 30
Body : 39093

Dragon Fable Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dragon Fable   Dragon Fable Icon_minitime05.08.08 20:24

Nečekal jsem že to bude hrát tolik lidí =)
Návrat nahoru Goto down
https://andy.forumczech.com
lubos.yugi

lubos.yugi


Počet příspěvků : 317
Věk : 34
Body : 38730

Dragon Fable Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dragon Fable   Dragon Fable Icon_minitime05.08.08 20:30

ono to je skoro furt dokola a platit za to ještě 20 dolarů, tak to je zbytečný no
Návrat nahoru Goto down
http://www.fakeojama.estranky.cz
Ray Reflection
Administrátor
Ray Reflection


Počet příspěvků : 422
Věk : 30
Body : 39093

Dragon Fable Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dragon Fable   Dragon Fable Icon_minitime05.08.08 20:34

lubos.yugi napsal:
ono to je skoro furt dokola a platit za to ještě 20 dolarů, tak to je zbytečný no

Já jsem si náhodou ten Dragon Amulet koupil =) Ale teď už to skoro nevyužívám
Návrat nahoru Goto down
https://andy.forumczech.com
lubos.yugi

lubos.yugi


Počet příspěvků : 317
Věk : 34
Body : 38730

Dragon Fable Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dragon Fable   Dragon Fable Icon_minitime05.08.08 20:35

Andy napsal:
lubos.yugi napsal:
ono to je skoro furt dokola a platit za to ještě 20 dolarů, tak to je zbytečný no

Já jsem si náhodou ten Dragon Amulet koupil =) Ale teď už to skoro nevyužívám

lol! lol! lol! tak to je good teda no
Návrat nahoru Goto down
http://www.fakeojama.estranky.cz
Kshio

Kshio


Počet příspěvků : 100
Věk : 28
Body : 34408

Dragon Fable Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dragon Fable   Dragon Fable Icon_minitime26.04.09 20:22

lubos.yugi napsal:
Andy napsal:
lubos.yugi napsal:
ono to je skoro furt dokola a platit za to ještě 20 dolarů, tak to je zbytečný no

Já jsem si náhodou ten Dragon Amulet koupil =) Ale teď už to skoro nevyužívám

lol! lol! lol! tak to je good teda no

No,já jsem si ho taky koupil x)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Dragon Fable Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dragon Fable   Dragon Fable Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Dragon Fable
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Forum Parawel :: Počítač :: On-line Hry-
Přejdi na: